Хто ми

Довело – доставка велокур’єром. Наша адреса сайту: https://dovelo.lviv.ua.

Надішліть заявку

Перш за все, вам потрібно надіслати заявку на доставку. Зробити це можете через форму на нашому сайті.

Правильність заповнення

Дуже важливо, щоб у заявці були правильно вказані повні адреси (вулиця, номер будинку/корпусу, номер офісу/квартири, номер під’їзду, тощо) відправника та одержувача та їхні контактні телефони.

Пам’ятайте, що від правильності цієї інформації залежить чи вдасться здійснити вашу доставку.

Якщо доставку неможливо здійснити через неправильні дані у заявці, то вона повертається до відправника і оплачується відповідно до тарифів.

Дочекайтесь підтвердження

Після отримання заявки, очікуйте на дзвінок про підтвердження або скасування доставки

Вимоги до посилки:

  • вага не більше, ніж 6 кг;
  • розміри не мають перевищувати 40*20*30 см (Д/В/Ш);
  • ми не доставляємо предмети заборонені чи обмежені до пересилки (тварин, наркотичні чи заборонені речовини, зброю тощо). Ви самостійно нестимете відповідальність, якщо ці предмети будуть виявлені у посилці.

Правильне та вчасне упакування

За якість упакування посилки відповідаєте ви. Пам’ятайте, що воно повинно надійно захищати вміст посилки. Особливо надійно запаковуйте крихкі чи делікатні предмети. Ми не несемо відповідальності, якщо вміст посилки постраждає через ненадійне упакування. Також не забудьте, що посилка має бути запакована та підготовлена до прибуття велокур’єра.

Зустріч кур’єра

Після прибуття за вказаною у заявці адресою, велокур’єр про це повідомить Відправника (Одержувача) та очікуватиме впродовж 10 хв. (безкоштовно), кожна наступна хвилина очікування оплачується 1 грн/хв. Якщо кур’єр запізнюється більше ніж на 10 хв, з тарифу відмінусовується по 1 грн за кожну очікувану хвилину зі сторони відправника чи одержувача.

Якщо відправник чи отримувач перебуватиме на території з обмеженим доступом, то подбайте завчасно, щоб забезпечити велокур’єру доступ туди.

Отримання посилки

Отримати посилку може лише особа вказана у заявці або ж інша особа за її довіреністю при наявності документів, що підтверджують особу.

Отримуючи посилку не забудьте перевірити цілісність її зовнішнього упакування.

Неотримання посилки

Якщо посилку не вдалось доставити, ми одразу повідомимо вам про це та домовимось про наступні дії.

Якщо посилку не вдалось доставити через неправильні дані у заявці чи відсутність отримувача за вказаною адресою, то посилка може бути доставлена в наступні дні або повернута до відправника і доставку доведеться оплати відповідно до тарифів.

Відповідальність за посилку

Якщо посилка була втрачена чи пошкоджена з нашої вини, то ми компенсуємо вам завдані збитки. Але з вашою посилкою нічого не станеться, оскільки Довело доставляє лише на найвищому рівні.

Закрити меню